קהלני קרמיקה וחומרי בניין

אודות

קהלני קרמיקה וחומרי בניין הינה מהחברות המובילות בענף הבנייה הישראלי. עם ותק של למעלה מ-65 שנה, קהלני ביססה את מעמדה כרשת מקצועית, איכותית ואמינה המספקת הן מענה מקצועי לקבלנים ולמשפצים והן מענה עיצובי בכל סגנון ולכל תקציב.

כיבואנית קרמיקה וגרניט פורצלן מהגדולות והמשווקות ביותר בישראל , חברת קהלני חושפת את הצרכן הישראלי לטרנדים החדישים והאיכותיים ביותר הקיימים כיום במפעלים המובילים בעולם.

תצוגה מרהיבה של מוצרי הפרימיום המיובאים ע"י קהלני מאיטליה, ספרד ועוד ניתן למצוא בכל אחת מחנויות הרשת וכן בכ-50 אולמות תצוגה נוספים ברחבי הארץ.

עולם עיצוב הבית

עולם עיצוב הבית עבר תמורות רבות במהלך שני העשורים האחרונים. ההיצע בתחום עיצוב הבית בכלל ובענף הקרמיקה בפרט הוא גדול מאוד ומגוון , ואנו בקהלני השכלנו להבין שהלקוח הממוצע זקוק להדרכה והכוונה בתוך שלל האפשרויות הפרושות בפניו. לכן, צוות מיומן ומקצועי של מעצבים ואנשי מכירות מקבל את פניהם של לקוחות הרשת ומלווה אותם בכל תהליך הקנייה ועד תום הבנייה/שיפוץ

עם מהפכת העיצוב של השנים האחרונות, קבלנים, מעצבים ולקוחות פרטיים הפכו את סניפי קהלני לביתם המקצועי. אנו מטפחים קשר הדוק עם כל לקוח במתן שרות ובליווי אישי ומקצועי, תוך חשיפת הלקוח למגמות המתפתחות בענף ולמוצרים החדשים בארץ ובעולם.

כחברה בעלת תודעת עיצוב ושרות גבוהה, אנו מודעים לחשיבות המקצועית שבקשר אישי וישיר בין יועץ המכירות ללקוח. אמינות, איכות ומקצועיות הינן אבני דרך החרוטות על דגלה של קהלני קרמיקה וחומרי בניין לאורך כל שנות פעילותה.

אנו מזמינים אותך להצטרף לחוג לקוחותינו, ולהפוך את סניפי הרשת שלנו לביתך המקצועי ולהרגיש בבית !


 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
חברות בניית אתרים מומלצות
© 2018 כל הזכויות שמורות לקהלני קרמיקה kahalany.co.il