קהלני קרמיקה וחומרי בניין

אמבטיון

לרחצה טובה ובטוחה יותר

אמבטיון הוא בעצם סגירה סביב האמבטיה בקירות זכוכית, כדי למנוע חדירת מים החוצה. הוא מחליף את מקומו של הוילון השמרני הרבה יותר יפה והרבה יותר בטוח. התחושה עם אמבטיון היא נפלאה - פרטיות בחדר האמבטיה, יותר שקט ושלוה.

אמבטיון לשימוש נכון

כאשר משתמשים באמבטיה, תמיד צריך לחשוב על בעית המים. אלה יכולים להתיז החוצה ולהרטיב את הרצפה. דבר זה יוצר עבודה קבועה ומעצבנת - לגרוף את המים כל פעם כאשר מסיימים את הרחצה, ולייבש את הרצפה היטב. פעמים רבות המים מגיעים אף אל הקירות או ארון שרות שנמצא בסמוך, לא פעם הם גורמים נזקים של עובש, טפטופים על אריחי הקרמיקה האיכותים ומראה סימנים של טפות. גם אם משתמשים במקלחון בתוך האמבטיה, המצב ממש על הפנים, תמיד יגיעו המים איכשהו לרצפה מבחוץ וירטיבו את הכל מסביב. במקום להתרגז, לסמוך על הוילון שלא מספיק יעיל, מתקינים פשוט אמבטיון סביב האמבטיה ומרגישים רגועים.

אמבטיון כתחליף לוילון

אנשים עדיין לא מבינים בשביל מה יצרנו את המוצר הזה, הן ניתן בקלות לתלות וילון סביב האמבטיה ולפתור את בעית המים על נקלה. מי שטוען כך, כנראה עוד לא ראה אמבטיון מימיו, משום שכאשר רואים מה עושה אמבטיון למקום, מיד מתפעלים מן ההמצאה.

אמבטיון הוא שדרוג פני האמבטיה, והוא מוסיף לו מראה ייחודי. הזכוכית המעוצבת מוכיחה כי אנשים כאן חושבים על מה שהם עושים, ולא בוחרים סתם כלים סניטרים בלי מחשבה. אמבטיון הוא בהחלט התשובה הנכונה כאשר רוצים לשפץ את הבית, להרויח נוחות עם יופי בבת אחת ולהתקדם ברוח הזמן.

אמבטיון לחויה מענגת

יש אנשים שמגדירים אמבטיון למשהו דומה לספא. התחושה בפנים היא כמו חדר סגור ופנימי, כאשר רק האמבטיה נמצאת שם ואפשר להנות בשלוה. היות והקירות סוגרים את האמבטיה מכל הצדדים, הם שומרים על האדים לבל יתפזרו, כך נוצר מקום קטן אפוף באדים שמזכיר בהחלט תחושה של ספא. גם השקט והשלוה שהדבר יוצר, מעצימים את החויה להרבה יותר.

ממה עושים אמבטיון

קירות אמבטיון עשויים מזכוכית, ואפשר לבחור אותה מסוגים שונים. מי שאוהב פרטיות ורוצה לשבת בנחת באמבטיה בלי להרגיש שהכל פתוח מדי, יעדיף זכוכית אטומה מאד או מסוגננת באטימות מסוימת. ואם חשוב יותר להרגיש מרווח בלי תחושת מחנק, אנו ממליצים לבחור בזכוכית שקופה לחלוטין, שיוצרת מראה נקי וחלק. זכוכית שקופה תשמור על המים מצד אחד לבל יגיעו אל מחוץ לתחומי האמבטיה ומצד שני הם יתנו הרגשה של חדר גדול ורחב.

איפה קונים אמבטיון

חברת קהלני קרמיקה וחומרי בנין, מזמינים אתכם להתרשם ממגוון סוגי אמבטיון שיש לנו. אנו מייצרים אמבטיון בגדלים שונים בהתאם לצרכי הלקוח. על פי המידות של חדר האמבטיה ניתן להזמין אמבטיון מתאים, כל גודל וכל סוג של זכוכית תמצאו אצלנו בתצוגה, צריך רק לבוא ולהחליט.

אתם מוזמנים עכשיו! אנחנו כאן...

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על אסלה תלויה הטרנד החדש בשיפוץ חדר השירותים

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
חברות בניית אתרים מומלצות
© 2018 כל הזכויות שמורות לקהלני קרמיקה kahalany.co.il