קהלני קרמיקה וחומרי בניין

אסלה תלויה

תלוי איך מסתכלים עליו!

יש אנשים שלא אוהבים שינויים, ואסלה בשבילם היא דבר שעומד על הרצפה, כרגיל. אבל מי שבאמת רוצה להתקדם ברוח הזמן ובטכנולוגיה משופרת, כדאי לו להבין מעט מה הולך היום ומה הכי מומלץ. אסלה תלויה היא טרנד חדש בעיצוב ושיפוץ של חדרי שרותים. היא יפה וגם כדאית - במאמר שלפנינו נסביר את הסיבה.

מהי אסלה תלויה

אסלה תלויה היא למעשה אסלה שבה החלק שמתחבר למושב לא מגיע לרצפה אלא מתחבר לקיר. במבט על פני האסלה רואים אותה תלויה באויר. אסלה זו מורכבת במבנה כזה: בחוץ יש את החלק של המושב עם מנגנון ההדחה כלפי מעלה. מתחת למושב היא ממשיכה לתוך הקיר במקום לרצפה. החומר ממנו עושים אסלה הוא בדרך כלל חרס. 

למה אסלה תלויה

בגלל הנוחות - אסלה בסטייל תליה יוצרת לחדר השרותים רווח של מקום, כי הרצפה נעשית פנויה מרהיטים. במקום שהיא תהיה מותקנת באמצע החדר ותיצור צפיפות יתירה, היא תלויה ועומדת באויר ומפנה את השטח. הדבר חשוב שבעתיים כאשר מתקינים אותה בחדר האמבטיה, שם מחפשים לנצל כל פינה.

בגלל הנקיון - הן חדר השרותים והן חדר האמבטיה זקוקים לניקוי תמידי. גריפת המים סביב האסלה נעשית עשרות ומאות פעמים. כאשר רגל האסלה עומדת על הרצפה היא מקשה על ניקוי השטח. פעמים רבות היא ניצבת בין שתי פינות, ואז הצפיפות עוד יותר גדולה. גם מקום החיבור של האסלה עם הרצפה, יוצרת תנאים של חוסר נקיון, לפעמים נוצר שם עובש ולפעמים רק  הרבה אבק. לעומת זאת בהתקנת האסלה התלויה פטורים מכל הקשיים הללו. השטח ריק לחלוטין, אפשר לנקות בקלות ולהגיע לכל פינה.

בגלל האסתטיקה - הצינורות המותקנים באסלה תלויה אינם נראים כלפי חוץ, וזה יוצר מראה נעים יותר. את הברז וצנרת הביוב המוכרים כל כך מהאסלות הישנות, לא תמצאו בסוג זה של אסלות. צנרת זו היתה תמיד מושכת אליה רטיבות, עובש ולכלוך.

בגלל שדרוג החדר - אי אפשר להשוות בין מראה אסלה רגילה למראה של אסלה התלויה, היא משנה את פני כל החדר. כאשר מחפשים להשקיע בחדר האמבטיה או השרותים במוצרים אסטטיים ומיוחדים במינם - אסלות תלויות הן התשובה הראויה.

מה לבדוק כשקונים אסלות תלויות

כאשר רוכשים אסלה יש לבדוק את איכות המוצר. אל תשכחו לדרוש תעודת אחריות עם כל רכישה, וודאי עם קנית אסלה . כדי שיהיה לכם כתובת לפנות במקרה של נזילה או תקלה. אנחנו בקהלני קרמיקה וחומרי בנין משווקים רק אסלות באיכות טובה והלקוחות יודעים את זה. אנו נותנים אחריות למוצר וממילא אין לחשוש שהוא רגיש מדי או יפגם במהירות. בהחלט נתקן כל מוצר במקרה הצורך, כי אצלנו יש לו גב. עם הנסיון רב השנים אותו צברנו, אנחנו חברת קהלני קרמיקה מבטיחים לכם איכות של מוצר מדהים עם שרות מכל הלב והנשמה.

בואו להתרשם מן המבחר שלנו, ותבחרו אסלה גם לבית שלכם. כנסו עכשיו....

לחצו כאן למידע נוסף על כיור אמבטיה מונח במחירים ללא תחרות

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
חברות בניית אתרים מומלצות
© 2018 כל הזכויות שמורות לקהלני קרמיקה kahalany.co.il