אסלות מונובלוק

אפילו את האסלה אפשר לשדרג!

אסלות מונובלוק אלו אסלות מסוג חדשני ומשופר. בעיצוב שונה ממה שהיינו רגילים עד כה. מדובר באסלות אשר הן חלק אחד מן המושב, מה שהופך אותם לאסתטיות והרבה יותר בקו מעוצב. אסלות מונובלוק אפשר להשיג בדגמים שונים ובצבעים שונים, כאשר האיכות משתנה בין מוצר למוצר.

מי צריך אסלות מונובלוק

אסלות מונובלוק מתאימים לאנשים שאוהבים חידוש, שכבר לא רוצים לעשות דברים כמו תמיד. הצורה השמרנית של האסלה אשר מורכבת ממושב ומחלק ההדחה בנפרד, כבר מיוצרת מזה שנים. מי שמחפש לשדרג את הבית ולעשות משהו יוקרתי ויפה, יאהב את האסלות הללו אשר משנות את פני התמונה בחדר השרותים.

איכות אסלות מונובלק

היום מייצרים אסלות מונובלק באיכות גבוהה מאד, מה שהופך אותם ללהיט שיווקי. עם השנים כאשר אסלות מונובלוק צברו תאוצה ונעשה להם ביקוש גדול, עלה איכות הייצור שלהם ברמה הרבה יותר גבוהה. המנגנון שלהם היום חזק ועמיד, והצרכנים מרוצים מן השימוש.

ישנם שני סוגים של מנגנונים עבור אסלות מונובלוק - ליפסיקי ופלאון, ויש גם חברות המייבאות את המנגנון מחו"ל. למרות שפעם היו הלקוחות מדווחים כי האסלות סובלות מנזילה, היום התופעה נעלמה לחלוטין היות והייצור השתפר והאסלות נעשו מוצר מבוקש.

התאמת האסלות

כאשר רוכשים אסלות כדאי לדעת כי אפשר להשיג את האסלות בכל צבע רצוי, ולכן כדאי להחליט מראש על איזה גוון הולכים. יש להתאים את צבע האסלה לצבע השולט בחדר השרותים, למוצרי קרמיקה במגוון סגנונות המותקנים, לדלת ולצבע הקיר. אם השרותים נמצאים בחדר האמבטיה כמובן שגם זה צריך להלקח בחשבון. איך נראית האמבטיה? מה הסגנון של האביזרים? אם כבר הולכים על אסלות מונובלוק, חשוב שגם האמבטיה תהיה מעוצבת באותו כיוון. כדאי מאד שהכל יהיה באותו צבע כדי לא ליצור אנדרלמוסיה ובלבול.

חברת קהלני

חברת קהלני קרמיקה וחומרי בנין, משווקים את כלל המוצרים לבית. אפשר להשיג אצלנו אסלות באיכות מעולה, ובשלל צבעים מרהיב. אנו עושים שימוש במנגנון מעולה עבור אסלות מסוג מונובלוק ובהחלט ממליצים לכל מי שמחפש משהו יפה, לרכוש אותו.

אסלות מונובלוק הנם יפות הרבה יותר, ומעוצבות בקו נקי ויוקרתי. לא להאמין עד כמה אסלה מסוגלת לשפר את מראה החדר, ולשוות לה אופי הרבה יותר מיוחד. אצל קהלני קרמיקה תמצאו מגוון של צבעים ודגמים של אסלות בהתאמה ספציפית לחדר שלכם.

צוות המומחים שלנו ישמח לגלות מה אתם באמת צריכים. כנסו עכשיו לקהלני...

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על אריחים במגוון צבעים לעיצוב הבית

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
חברות בניית אתרים מומלצות
© 2018 כל הזכויות שמורות לקהלני קרמיקה kahalany.co.il