קהלני קרמיקה וחומרי בניין

ארון אמבטיה

ארון אמבטיה קונים רק בקהלני קרמיקה וחומרי בניין!

ארון אמבטיה הוא אחד מן הפריטים החשובים והמרכזיים ביותר בחדר האמבטיה, לאחר הכלים הסניטריים, כמובן. ארון אמבטיה משמש לאחסון של כל המוצרים בהם אנו עושים שימוש בחדר האמבטיה. קהלני קרמיקה וחומרי בניין מציעה לכם מגוון רחב של ארונות אמבטיה איכותיים מכל הסוגים!


עיצוב אמבטיה

כאשר מעצבים את חדר האמבטיה, כוללים בתכנון העיצובי את כל חלקי האמבטיה, מהריצוף ועד לתאורה. חדר אמבטיה סטנדרטי כולל אמבטיית קרמיקה, לעיתים גם מקלחון כלשהו, אסלה על כל חלקיה, ריצוף וחיפוי לקירות, תאורה מתאימה, וכמובן גם ארון אמבטיה. כאשר מעצבים את חדר האמבטיה, משתדלים ליצור הרמוניה בין כל הפריטים הקיימים בחדר, לעצב את כולם באותו סגנון וליצור לאמבטיה מראה אחיד, אשר מושלם גם באמצעות אבזרים משלימים, כמו שטיחון לאמבטיה, כלים למברשות שיניים ולסבונים, וכן הלאה. כאשר בוחרים את הכלים הסניטריים, את הריצוף, את הארונות – אחד הדברים ששמים לב אליהם הוא העיצוב שלהם, ולא רק איכות ומחיר, מכיוון שהעיצוב של כל פריט ופריט הוא שקובע את המראה הסופי של חדר האמבטיה.


ארונות אמבטיה קיים בכל חדר אמבטיה. למעשה, קשה מאד להתנהל בחדר האמבטיה ללא ארון אמבטיה מיוחד המיועד לחדר. ארון אמבטיה מותאם בגודלו לגודל חדר האמבטיה. חדרי אמבטיה גדולים מכילים ארון אמבטיה גדול, ולעיתים אף מספר ארונות אמבטיה. חדרי אמבטיה קטנים, לעומת זאת, עשויים להכיל רק ארון אמבטיה קטן, אשר מתחבר  אל הכיור והמראה שבחדר האמבטיה. כך או כך, ישנה חשיבות רבה לארון אמבטיה, משום שבו מאחסנים את כל הפריטים, קטנים וגדולים, בהם עושים שימוש בחדר האמבטיה – סבונים, קרמים, מברשות שיניים ומשחות, מוצרי היגיינה, מגבות, ולעיתים גם פריטים נוספים כמו ציוד עזרה ראשונה וכדומה.

סוגי ארונות

עיצוב של ארון אמבטיה נעשה בהתאמה לעיצוב של חדר האמבטיה כולו. ניתן למצוא ארונות לאמבטיה עשוים מעץ, ממתכת, מזכוכית או משילובים שונים בין החומרים, כך שלכל חדר אמבטיה ניתן להתאים ארון לאמבטיה שיתאים בדיוק לסגנון העיצובי שלו, וכמובן לצרכים ולטעם של בני הבית. החומרים שמהם עשוי ארון אמבטיה הם חומרים איכותיים, אשר מותאמים לשימוש בתנאי לחות הקיימים באמבטיה – כך שהעץ אינו מתנפח כתוצאה מהלחות, המתכת אינה מעלה חלודה, וכן הלאה.

קהלני קרמיקה וחומרי בניין

בחברת קהלני קרמיקה וחומרי בניין תוכלו למצוא מגוון רחב של ארונות אמבטיה איכותיים, במבחר דגמים ומחומרים רבים ושונים.
חברת קהלני קרמיקה היא חברה בעלת ותק של כ-65 שנה בתחום, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם רוכשים ארון לחדר אמבטיה מבית טוב, באיכות גבוהה במיוחד, אשר ישרת אתכם לאורך שנים רבות.

מחפשים ארון לאמבטיה שיתאים בדיוק לחדר האמבטיה שלכם? הגעתם למקום הנכון! בואו עוד היום לקהלני קרמיקה וחומרי בניין, ותיהנו ממבחר רחב של ארונות אמבטיה איכותיים מכל הסוגים!

לחצו כאן למידע נוסף על אריחי קרמיקה מצויירים הטרנד החדש
לחצו כאן לקרוא עוד על קרמיקה במחירים נוחים לכל כיס

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
חברות בניית אתרים מומלצות
© 2018 כל הזכויות שמורות לקהלני קרמיקה kahalany.co.il