אריחים

אריחים מכל הסוגים – רק בקהלני קרמיקה וחומרי בניין!

אריח הוא משטח מסותת ומלוטש של אבן, שיש, קרמיקה וכדומה, אשר משמש לריצוף ולחיפוי בתוך הבית או מחוצה לו. האריחים יוצרים משטח קשיח שנוח לדרוך עליו, אריחים לרוב מגיעים במגוון רחב של צבעים ושל דוגמאות, אשר מוסיפים נוי מיוחד למקום בו הם מוצבים. חברת קהלני קרמיקה וחומרי בניין מציעה לכם מגוון רחב של אריחים מכל הסוגים והגוונים!

ריצוף וחיפוי

ריצוף נחוץ בכל מקום שבו אמורים לדרוך באופן קבוע. אנו משתמשים באריחים לריצוף בכל מקום – בבתים, במשרדים, במקומות ציבוריים וכדומה, וגם בחוץ – ברחוב, בגינות, במרפסות פתוחות וכדומה. חיפוי נועד לכסות קירות אשר זקוקים להגנה כלשהי, או לתוספת של עיצוב נאה לקירות. השימוש באריחים לחיפוי נפוץ בעיקר במטבחים, בחדרי אמבטיה ובחדרי שירותים – למעשה, במקומות אשר נוטים לצבור לחות גבוהה, משום שהחיפוי מגן על הקיר מפני הרטיבות השוררת בחדר. ריצוף וחיפוי נפוצים במקומות רבים כל כך, עד שרובנו לא מבחינים כלל בהם, ואיננו מבחינים בסוג כזה או אחר של אריח. אך כאשר אנו ניגשים לעצב את הבית הפרטי שלנו, בחירה של האריחים מסוגים שונים נעשית משמעותית וחשובה, והגיע הזמן לבחון את הנושא לעומק.

אריח

כאשר מעוניינים לבחור אריח אשר ישמש לחיפוי או לריצוף באזורים השונים בבית, חשוב לשים לב לפרטים שונים, אשר משפיעים על הבחירה באריח כזה או אחר. ראשית, יש לשים לב לאיכות של האריח ולחוזק שלו. ישנם אריחים שעשויים ממגוון חומרים, כאמור – קרמיקה, שיש, אבן, פורצלן ועוד הרבה מאד סוגים ותתי סוגים. חשוב לבחור באריח שיהיה חזק ועמיד בפני שבירה, שריטות וכן הלאה, על מנת שיוכל לשמש אתכם בבית לאורך זמן. בנוסף, מומלץ מאד – במיוחד באריחים המיועדים לריצוף, לבחון את הפרקטיקה של האריח – עד כמה קל או קשה לנקות אותו? וכדומה.
 

בחירת עיצובים

כמובן, חלק חשוב לא פחות בבחירת אריחים הוא הבחירה של העיצוב שלהם. אריח עשוי להגיע לא רק במגוון חומרים, אלא גם במגוון צבעים, גוונים ודוגמאות. ישנם אריחים חלקים ואריחים מדוגמים, ישנם אריחים חלקים ומחוספסים, וכן הלאה. גם גודל האריח משמעותי מבחינה עיצובית – ניתן למצוא אריחים לריצוף וחיפוי בעשרות גדלים שונים, מה שמשפיע על מראה הרצפה והקיר. ניתן, כמובן, לשלב סוגים שונים של אריחים, כמו למשל ליצור קיר המחופה באריחים גדולים בצבע בהיר, ולשלב פס אחד של אריחים קטנים וכהים, לקישוט.

קהלני קרמיקה וחומרי בניין

חברת קהלני קרמיקה וחומרי בניין מציעה לכם מגוון רחב במיוחד של אריחים,ממגוון חומרים, במגוון גדלים ובמגוון דגמים וצבעים. אצל קהלני, תוכלו למצוא אריחים מתאימים לכל חלקי הבית בקלות רבה, וליהנות ממראה יפה במיוחד של כל החדרים.

מחפשים אריחים איכותיים לריצוף ולחיפוי בבית שלכם? בואו ליהנות מן המגוון הרחב של קהלני קרמיקה וחומרי בניין!

לחצו למידע נוסף על כיורי מטבח במחירים חסרי תקדים
לחצו כאן לקרוא עוד על קרמיקה לעיצוב וריצוף הבית במחיר ללא תחרות

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
חברות בניית אתרים מומלצות
© 2018 כל הזכויות שמורות לקהלני קרמיקה kahalany.co.il