קהלני קרמיקה וחומרי בניין

אריחים לאמבטיה

אריחים לאמבטיה – זה רק קהלני קרמיקה וחומרי בניין!

כאשר בונים חדר אבטיחה, אחד הדברים החשובים שבהם משקיעים מחשבה רבה הוא נושא האריחים לאמבטיה. הינם חשובים הן מבחינה פרקטית והן מבחינה עיצובית, ולכן אנשים משקיעים זמן, מאמצים ומחשבה רבה בבחירה של אריחים אלו. חברת קהלני קרמיקה וחומרי בניין מציעה לכם מגוון עצום של אריחי קרמיקה באיכות גבוהה ובמבחר דגמים ייחודיים.

ריצוף וחיפוי לאמבטיה

ריצוף וחיפוי של חדרי אמבטיה הוא דבר שאנשים רבים משקיעים בו מחשבה ומאמצים מרובים. הריצוף והחיפוי באמבטיה חשובים מבחינה פרקטית, משום שחדר האמבטיה הוא חדר שצובר לחות רבה, והריצוף והחיפוי נועדו להגן על קירות החדר האמבטיה מפני הרטיבות השוררת בו. בנוסף, כמובן, ריצוף וחיפוי לאמבטיה חשובים מבחינה עיצובית, ולרוב בוחרים את האריחים המשמשים לריצוף ולחיפוי על פי הצבע או הדוגמא שלהם, והשילוב עם הכלים הסניטריים והפריטים האחרים שבחדר האמבטיה.

אריחי אמבט הם לרוב אריחי קרמיקה או גרניט פורצלן, אשר מתאימים לשימוש בתנאי לחות גבוהים. אריחים לאמבטיה עשויים להגיע, בדיוק כמו אריחים לריצוף בחדרים אחרים, במגוון גדלים, צבעים ודגמים. ניתן לרצף ולחפות חדרי אמבטיה באמצעות אריחים אחידים, גדולים או קטנים. ניתן גם לשלב מספר סוגים של אריחים לאמבטיה, על מנת ליצור עיצוב מעניין לחדר. ניתן לבחור אריחים בשני צבעים או בדגמים מעניינים על מנת ליצור ניגודיות ומראה מעניין לחדר האמבטיה. ניתן ליצור קישוט לקירות האמבטיה באמצעות שימוש באריחים בגדלים שונים, כמו למשל שורה אחת של אריחים קטנים בתוך חיפוי של אריחים גדולים.

סגנונות עיצוב

אריחים לאמבטיה מותאמים לסגנונות עיצוב שונים. ישנם אריחים חלקים, אשר מתאימים לחדרי אמבטיה קלאסיים ומודרניים כאחד, ואשר עשויים להשתלב זה בזה בצורה ייחודית ומעניינת, בתכנון עיצובי נכון. ישנם גם אריחים אשר מגיעים בשילוב של דוגמאות שונות, אשר יוצרות מראה מיושן מעט לחדר האמבטיה – אך יופיין אהוב מאד על אנשים רבים.

קהלני קרמיקה וחומרי בניין

כאשר אתם ניגשים לבחור אריחים לאמבטיה, חברת קהלני קרמיקה וחומרי בניין היא המקום עבורכם. עם ותק של למעלה מ-65 שנה, בחברת קהלני מציעים לכם את האריחים האיכותיים ביותר, תוך שירות מקצועי ואדיב במיוחד, מחירים נוחים ומגוון גדול מאד של דגמים. כאשר אתם קונים אריחים לאמבטיה אצל קהלני קרמיקה וחומרי בניין, אתם יודעים שקניתם את הדבר הנכון!

מחפשים אריחים לאמבטיה? בואו למצוא מגוון רחב של דגמים אצל קהלני קרמיקה וחומרי בניין!

לחצו כאן למידע נוסף על גרניט פורצלן במגוון גימורים שונים

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
חברות בניית אתרים מומלצות
© 2018 כל הזכויות שמורות לקהלני קרמיקה kahalany.co.il