קהלני קרמיקה וחומרי בניין

גרניט פורצלן

החיפוי בבית הוא זה שיוצר את הבסיס של החזות והאיכות בעיצובו !

כאשר מעצבים את הבית, לא די בלרכוש ספות יפות, מזנון יוקרתי, מטבח מודרני, להוסיף כמה כריות נוי ותמונות על מנת ליצור את עיצוב הפנים האידיאלי, כל אלו אמנם יהיו יפים, אך כאשר הבסיס אינו מושקע ואיכותי כל ההשקעה שלכם תרד לטמיון. מהו אותו בסיס אתם שואלים? הבסיס הוא החיפוי של הבית: הריצוף עצמו, החיפוי בחדרי המקלחת והמטבח, בריקים למשל שיכולים לשנות את כל מראה החלל וכדומה. על גרניט פורצלן כבר שמעתם?

אילו אזורים בבית מומלץ לחפות?

האזורים או יותר נכון יהיה לקרוא להם החללים אשר מומלץ לחפות אותם הם חללים רטובים. מה הכוונה חללים רטובים? הכוונה היא שאלו מקומות אשר מרבים להשתמש בהם במים או בחומרים אחרים ולכן מומלץ להגן על הקיר או על הרצפה באמצעות חיפוי שמתאים ועמיד לכך. חדרים כמו: מטבח, חדרי אמבטיה, שירותים וריצוף של כל הבית נחשבים לחללים רטובים שעליהם להיות מחופים בחיפוי שמתאים וחזק - כמו למשל חיפוי גרניט פורצלן.

מהו החיפוי המומלץ ביותר

קיימים סוגי חיפוי רבים ובכל זאת יש אחד שחזק יותר מכולם. מבין סוגי החיפויים תוכלו למצוא: חיפוי עץ, חיפוי אבן, חיפוי קרמיקה פשוטה, חיפוי שיש ואת החיפוי אשר הינו החזק והעמיד ביותר וכן בעל העיצובים המתקדמים ביותר והוא גרניט פורצלן. חיפוי מסוג זה הוא הנרכש ביותר על ידי מרבית הלקוחות שמבקשים לחפות את ביתם מאחר וזהו הסוג הטוב ביותר אשר בעלת תכונות חזקות ואיכותיות גם מבחינת החומר וגם מן הפן החזותי של העיצוב.

קרמיקת גרניט פורצלן היא הקרמיקה הטובה ביותר לחיפוי רצפות

קרמיקת הגרניט פורצלן נחשבת לחיפוי החזק והעמיד ביותר מבין שאר החיפויים עקב יכולת הספיגה הגבוהה שלה מאחר והיא נעשית בטמפרטורה גבוהה יותר בתנור מאשר חברתה הקרמיקה הרגילה. בשם שנוסף לקרמיקה זו "גרניט" היא משתמשת למטרות שיווקיות כדי לדמות את חוזק החומר גרניט, ואכן היא חזקה לא פחות אם לא אף יותר. אין ספק שחיפוי בקרמיקה מסוג זה הינו החיפוי המומלץ והאיכותי ביותר הן לרצפה והן לקירות בחללים הנצרכים בביתכם.

מהם המחירים של חיפוי קרמיקת גרניט?

המחירים נעים בין עשרות שקלים למאות שקלים למטר רבוע של אריחי גרניט פורצלן, מבחינת החומר אין הבדל מהותי וכולם באותה רמת חוזק ועמידות, מה שמשנה את המחיר בעיקר זה העיצוב. ישנם אריחים מעוצבים בגדלים שונים, דמויי עץ, דמויי אבן כך שאתם יכולים ליהנות גם ממראה של אלו וגם מן החוזק והעמידות שמעניקה לכם אותה קרמיקה האיכותית.

קהלני קרמיקה וחומרי בניין איכותיים במגוון ענק של עיצובים במיוחד בשבילכם, אצלנו תוכלו למצוא חיפויים מכל הסוגים וכן גרניט פורצלן בעיצובים שלא חלמתם עליהם ובמחירים אטרקטיביים במיוחד, כנסו אלינו ותיהנו מעיצוב משובח במחירים הוגנים.

לחצו כאן למידע נוסף על קרמיקה לבית במחירים ללא תחרות
לחצו כאן לקרוא עוד על אמבטיון במחיר מיוחד מהיצרן לצרכן

    STGמוציאים
    תוצאות
    מהאינטרנט
    חברות בניית אתרים מומלצות
    © 2018 כל הזכויות שמורות לקהלני קרמיקה kahalany.co.il