קהלני קרמיקה וחומרי בניין

כיורי מטבח

שיפוץ מושלם למטבח עם כיורים איכותיים וחזקים

בונים מטבח חדש? בשעה טובה. משפצים את הישן? שיהיה בהצלחה! כיורים איכותיים הם פרט חשוב ודומיננטי ביותר כאשר אתם מעצבים את המטבח שלכם, הן ברמה הפרקטית והפונקציונאלית והן ברמה של האסתטיקה והעיצוב החזותי. עליכם לתת את הדגש על שניהם וכמובן לא לוותר על האיכות, העמידות והחוזק של כיורי מטבח.


התקנה שטוחה של כיורי מטבח

התקנה שטוחה זו התקנה שנחשבת יחסית לחדשה והיא למעשה נקראת כך כי היא שטוחה באותו הגובה של משטח השיש הצמוד לה, התקנה שטוחה של כיורי המטבח הינה הרבה יותר אסתטית מאחר ואינה צוברת לכלוך ועובש מסביב לכיור ולכן רבים מעדיפים אותה על פני ההתקנה העליונה של כיורי מטבח.

התקנה עליונה של כיורים למטבח

התקנה עליונה של כיורי המטבח היא התקנה אשר נעשית במעט גובה מהמשטח של השיש, התקנה זו הינה התקנה שאופיינית יותר לפעם, אמנם יש המשתמשים בה גם היום עם כיורים שונים המיועדים למטבח. התקנה עליונה זו התקנה שהיא פחות מומלצת ובייחוד כאשר מדובר במקום כמו מטבח שצובר לכלוך רב מאחר והלכלוך מצטבר והניקיון של כיורי מטבח בהתקנה שטוחה דורש מאמץ רב יותר.

כיור כפול לשומרי מסורת

אם אתם אנשים שומרי כשרות בוודאי תזדקקו לשני כיורים, אם המטבח שלכם גדול כמובן שתוכלו להתפנק בשני כיורי מטבח רחבי ידיים בשתי פינות שונות, אמנם אם עליכם לחסוך במקום תצטרכו לרכוש כיור כפול למטבח. כיור כפול למטבח זה למעשה כיור אחד אשר מחולק לשני כיורים, כאשר האחד משמש לבשרי והשני לחלבי. כיור למטבח כפול תוכלו למצוא אצלנו ממיטב המותגים מחומרים שונים ובמחירים הוגנים ומשתלמים, היכנסו לחנות שלנו ותתרשמו מקולקציה נהדרת של כיורי מטבח איכותיים ומעוצבים.

כיורי מטבח איכותיים של המותגים המובילים רק בקהלני!

אם אתם מחפשים שירות אדיב, מבחר של עיצובים, איכות גבוהה ביותר של מוצרים ובנוסף גם מחירים אטרקטיביים, אין ספק שכדאי לכם להיכנס אלינו לחברת קהלני קרמיקה. אצלנו תוכלו למצוא כיורי מטבח מן המותגים המובילים ביותר, איכות ללא פשרות המלווה בשירות אדיב ומתחשב של הצוות שלנו, היכנסו אלינו עוד היום.

לחצו כאן לקרוא עוד על קרמיקה ועיצוב הבית בכל תקציב
לחצו כאן לקבלת מידע על מקלחון פינתי בהתאמה אישית

 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
חברות בניית אתרים מומלצות
© 2018 כל הזכויות שמורות לקהלני קרמיקה kahalany.co.il