כיור אמבטיה מונח

עיצוב עדכני ועכשווי של חדרי אמבטיה עם כיורים מעוצבים ומונחים

אין ספק שהמילה האחרונה בתחום של כיורים בכלל ושל כיורי אמבטיה בפרט זה כיור אמבטיה מונח. אין עיצוב עדכני שמכבד את עצמו אשר אינו משתמש בכיור מונח בחדרי הרחצה לצורך יצירת עיצוב מושלם לחלל בכל סגנון, בין אם מדובר על סגנון מודרני ובין אם מדוב על סטייל כפרי יותר, בשניהם כיור אמבטיה  זה כבר חלק מן העיצוב הסטנדרטי.

מעוניינים לשדרג את חדר הרחצה שלכם?

משפצים את הבית או רק את חדר האמבטיה שלכם? נמצאים בתהליך של ביית הבית? בואו לבחור לעצמכם את כיור האמבטיה המונח אשר ישדרג ויעשה לכם את כל החדר רחצה ויהפוך אותו מחדר אמבטיה פשוט ורגיל לחדר אמבטיה יוקרתי, מרשים, מעוצב ומושקע, ותתפלאו לא תצטרכו להתרושש בשביל זה. היום כיורים מונחים הם כבר כמעט חלק מן הסטנדרט והם מגיעים במחירים מאוד מפתיעים.

מגוון רחב של צורות, גדלים ועיצובים

בחנות שלנו, "קהלני" קרמיקה וחומרי בניין תוכלו למצוא קולקציה עשירה מאוד ומגוונת של כיורים בכלל ושל כיורי אמבטיה מונחים בפרט. מבחר של צורות כמו: מלבן, עיגול, אליפסה, כיורים עמוקים יותר וכיורים שטוחים, עיצובים מפתיעים ועוד. אין אחד שנכנס ולא מוצא את הכיור הספציפי שמתאים לחדר האמבטיה שלו, היכנסו אלינו והתרשמו גם מן המבחר, גם מן העיצוב וגם מהמחירים הטובים שלנו.

למה דווקא כיור מונח ולא שקוע?

כיורים שקועים פחות הולכים היום בעולם העיצוב המודרני וגם תופסים יותר מקום מאחר שהם לרוב בולטים קדימה ולכן פחות נוחים לשימוש. כיור אמבטיה מונח נותן תחושה של יוקרה ויופי והמשטח שמתחתיו מעצים זאת אף יותר.

המחירים שלנו בקהלני

אנחנו בחברת קהלני קרמיקה מאמינים שאפשר לקבל איכות מקסימאלית גם במחיר מינימאלי, לכן אנו מביאים לכם את הסחורה הטובה והאיכותית ביותר ובמחירים תחרותיים במיוחד. תוכלו למצוא במגוון מחירים שוברי קופה, היכנסו אלינו ופשוט תיווכחו בעצמכם, גם באתר שלנו תוכלו להתרשם מן המחירים המשתלמים.

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על קרמיקה במגוון צורות וצבעים
לחצו כאן למידע נוסף על כיור מונח בעיצוב חדשני

    STGמוציאים
    תוצאות
    מהאינטרנט
    חברות בניית אתרים מומלצות
    © 2018 כל הזכויות שמורות לקהלני קרמיקה kahalany.co.il