כיורים מונחים

כיור מונח, המומחיות של קהלני קרמיקה וחומרי בניין!

כיורים משמשים אותנו במקומות רבים, ועשרות פעמים ביום, במקומות רבים שאנו מגיעים אליהם. כיורים מונחים הם סגנון עיצוב ייחודי של כיורים, אשר אהוב על אנשים רבים ויוצר מראה ייחודי ומעניין לכל מקום בו מוצב הכיור. חברת קהלני קרמיקה וחומרי בניין מציעה לכם כיור מונח במגוון סגנונות עיצוביים יפהפיים אשר מתאימים לכל מטבח ולכל חדר אמבטיה!


כיורים
כיורים משמשים אותנו בשני מקומות עיקריים: במטבח ובחדר האמבטיה. השימושים בשני המקומות הללו דומים ושונים. השימוש נראה דומה, אך בכיורי מטבח אנו משתמשים לצרכים פרקטיים של ניקוי כלים, ואילו כיור האמבטיה משמש אותנו לצרכים היגייניים מגוונים. כיורים מהווים פריט פרקטי במיוחד בבית, כמו גם במקומות ציבוריים, עסקיים וכדומה – אולם, כמובן, העובדה שמדובר בפריט פרקטי אינה סותרת את העובדה שניתן לעצב כיורים במגוון רחב של סגנונות עיצוב. למעשה, מגוון הכיורים המוצעים בשוק הינו רחב כל כך, שניתן לסייר במקומות רבים, בתים פרטיים, מקומות ציבוריים וכדומה – ולא להיתקל בשני כיורים זהים. כאשר בוחרים כיורים, חשוב לשלב בין הפרקטיקה והנוחות לבין העיצוב והיופי, על מנת לקבל את הכיור המושלם עבורכם.

כיורים מונחים

כיור מונח הוא אחד מסוגי הכיורים המעניינים והמיוחדים ביותר. כיורים מונחים נראים בדיוק כפי שנשמע משמם - בניגוד לכיורים רגילים אשר שקועים בתוך השיש שבו הם ממוקמים, הרי שכיורים מונחים פשוט מונחים, הלכה למעשה, על גבי השיש. המראה הבסיסי של כיור מונח הוא כמעין קערה גדולה המונחת על גבי השיש. כיורים מונחים משמשים בעיקר במקומות ציבוריים. לעיתים קרובות בבתים פרטיים נמנעים מכיורים מונחים, משום שקשה יחסית לנקות אותם. למרות זאת, אנשים רבים מוכנים לספוג את הקושי הזה ולבנות כיור מונח גם בבית פרטי, וכמובן במקומות ציבוריים, משום שהמראה של כיור מונח הוא מראה אסטטי ויפה במיוחד. הניקוז של כיורים מונחים מותקן בדיוק באותו האופן כמו של כיורים רגילים – אלא ששטח הכיור עצמו נמצא מעל לשיש ולא בתוכו.

סגנונות עיצוביים

כיורים מונחים משתלבים בסגנונות עיצוב רבים מאד. הם נפוצים בעיקר בחדרי אמבטיה יוקרתיים מאד, וכאמור במקומות ציבוריים, שבהם ישנה חשיבות עליונה למראה ולעיצוב. כיור מונח יכול להגיע במבחר צבעים, צורות וסגנונות – ניתן למצוא כיורים מונחים עגולים, אליפטיים, רבועים וכדומה, כאשר הבחירה בסוג הכיור תלויה בסגנון העיצובי של חדר האמבטיה כולו או חדר המטבח כולו, על מנת שכיורים מונחים ישתלבו היטב במקום.

קהלני קרמיקה וחומרי בניין

חברת קהלני קרמיקה וחומרי בניין מציעה לכם מבחר עיצובים של כיורים מונחים איכותיים וחזקים, אשר ישמשו אתכם היטב לאורך שנים. האיכות והשירות הידועים של קהלני קרמיקה, מזה 65 שנה, מבטיחים לכם כיור מונח, מעוצב, חזק ואיכותי במיוחד.

מחפשים כיור מונח מעוצב ואיכותי? בואו עוד היום למצוא את מבוקשכם אצל קהלני קרמיקה וחומרי בניין!

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על מקלחון חזית במגוון עיצובים

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
חברות בניית אתרים מומלצות
© 2020 כל הזכויות שמורות לקהלני קרמיקה kahalany.co.il