מקלחונים חזיתיים

מקלחונים קונים רק אצל קהלני קרמיקה וחומרי בניין!

מקלחונים משמשים בבתים רבים כתחליף לאמבטיה או כתוספת לה.
אנשים רבים מעדיפים להתקלח במקלחון, אשר מעניק נוחות, פרטיות וגם יופי לחדר האמבטיה.
מקלחון חזית הוא מקלחון אהוב מאד ונוח מאד, ולכן גם נפוצים מאד.
קהלני קרמיקה וחומרי בניין מציעים לכם מבחר דגמים וסגנונות של מקלחוני חזית מעוצבים ואיכותיים.

סוגי מקלחונים

ישנם סוגים רבים של מקלחונים, כאשר הבחירה ביניהם נעשית גם משיקולים עיצוביים, אל בעיקר על פי גודלו של חדר האמבטיה ולמיקומים המתאימים להצבת המקלחונים. המקלחונים הנפוצים ביותר הינם מקלחונים פינתיים, אשר תחומים בין 2 קירות ניצבים בחדר האמבטיה. מקלחונים אלה תופסים הכי פחות מקום, ולכן הם הנפוצים ביותר. מקלחונים מסוג זה מגיעים בשלל עיצובים – מעוגל, רבוע, פינה קטומה וכן הלאה. הם עשויים להיות בעלי אגנית או בלעדיה, לעשות שימוש בדלתות הזזה או בדלתות כנף נפתחות וכן הלאה – על פי הסגנון של חדר האמבטיה והמקום שבו. הסוג השני והאהוב מאד של מקלחונים הוא מקלחוני חזית.

מקלחוני חזית

מקלחון חזית הוא מקלחון אשר, כפי שניתן להבין משמו, אינו תחום על ידי פינה, אלא נמצא בחזית הקיר של חדר האמבטיה. מקלחון חזית אהוב על אנשים רבים, מפני שמכל סוגי המקלחונים הוא הגדול והמרווח ביותר. כאשר יש די מקום בחדר האמבטיה, למעשה, ניתן לבנות מקלחוני חזית גדולים במיוחד, אף בגודל של אמבטיה. למען האמת, אנשים רבים מעדיפים מקלחון חזית על פני אמבטיה. ישנה גם אפשרות ליצור מקלחוני חזית בעלי אגנית גבוהה במיוחד, כך שבשעת הצורך, המקלחון הופך גם לאמבטיה – במטרה לחסוך במקום בחדר האמבטיה. מקלחוני חזית הם יפים במיוחד, ומאפשרים גמישות רבה בעיצוב שלהם.

עיצוב מקלחונים

מקלחון חזית יכול להופיע במגוון רחב של עיצובים וסגנונות. ראשית, ניתן לעצב את האגנית של המקלחון בסגנונות עיצוב שונים, בדומה לאמבטיות ולשאר הכלים הסניטריים הקיימים בחדר האמבטיה. לרוב, אכן, יוצרים קו עיצובי אחיד בין כל הכלים הסניטריים – המקלחון, האמבטיה, האסלה, הכיור וכדומה. אולם החלק אשר משפיע במיוחד על עיצוב המקלחון הוא עיצוב הזכוכית אשר תוחמת אותו. הזכוכית כוללת תקרות ודלת, דרכה ניתן להיכנס למקלחון. אלו עשויים להיות בנויים מזכוכית שקופה, חלבית, מחוספסת, צרובה וכדומה. ניתן לצרוב דוגמאות מגוונות על גבי זכוכית המקלחון, וליצור עיצובים מרשימים אשר משתלבים עם העיצוב הכללי של חדר האמבטיה.

קהלני קרמיקה וחומרי בניין

בחברתנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מקלחוני חזית איכותיים, במבחר עיצובים וסגנונות. כל אחד יכול למצוא בקהלני  מקלחון חזית שיתאים לחדר האמבטיה שלו, וגם ישמש אותו לאורך שנים רבות, בזכות האיכות הגבוהה של כל המוצרים של חברת קהלני קרמיקה.

רוצים לקנות מקלחון חזית? בואו כבר היום לבחור מתוך מגוון הדגמים הענק של קהלני קרמיקה וחומרי בניין!

לחצו כאן למידע נוסף על קרמיקה לעיצוב הבית במחירים אטרקטיביים
לחצו כאן לקריאה נוספת על אסלות מונובלוק מעוצבות לבית

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
חברות בניית אתרים מומלצות
© 2020 כל הזכויות שמורות לקהלני קרמיקה kahalany.co.il