מקלחון פינתי

לנצל כל פינה וגם להתקלח!

תמיד אנו מחפשים איך לנצל את שטח הדירה שלנו למקסימום האפשרי. מצד אחד אנו רוצים ליצור מראה מרווח ולא צפיפות יתר, אך מצד שני חשוב לנו להשתמש במטרים הרבועים שלנו למקסימום הצרכים שאנו צריכים. מקלחון פינתי עונה בהחלט על הצורך הזה - הוא מנצל שטח פנוי בחדר האמבטיה כדי שיהיה לנו גם מקלחת טובה להשתמש.

מקלחון פינתי לניצול מרבי

אמבטיה ושרותים אלו דברים שנמצאים בכל בית. ועוד לפני שחושבים מה יהיה בחדר האמבטיה ואיך הוא יראה אנו יודעים שאלה יהיו שם. מצד שני אנו גם מעוניינים להתקין מקלחון בנוסף. הן לא תמיד אמבטיה היא תחליף טוב במקום מקלחת קבועה.

אם לא תמיד זה אפשרי

התשובה לכך פשוטה מאד: בוחרים פינה באמבטיה שלא נעשה בה שימוש ספציפי. מספיק אפילו פינה קטנה וכבר אפשר לבנות שם מקלחות. שני הקירות של המקלחון אלו הקירות של החדר עצמו ואת הסגירה הנוספת מבצעים בעזרת דלתות זכוכית זזות. מדובר בשטח קטן יחסית אך יעיל להפליא. כך אפשר להנות ממקלחת טובה בלי להפסיד מקום יקר מדי.

יתרונות מקלחון פינתי

1. מרווח - חדר האמבטיה נעשה מרווח כשמתקינים מקלחון בעיצוב פינתי, ונוצר פחות צפיפות. המקלחון לא נמצא באמצע החדר ולכן גם לא יוצר אי סדר. הוא עומד בצד, בצורה מסודרת והחדר נשאר פנוי לרהיטים נוספים וגם להתרווח.

2. גם אם חדר האמבטיה קטן מאד, וכבר חשבנו לוותר על השרותים, אפשר יהיה להתקין שרותים בנוסף אם עשינו מקלחון בעיצוב פינתי. היות והמקלחון לא תפס מקום רב מדי אפשר אולי בתוספת להכניס שרותים, והרווח הוא משמעותי וחשוב.

3. עיצוב חדר האמבטיה מושפע מעיצוב כל הכלים בחדר. מראה האמבטיה, ארון השרות, הכיורים והאסלות הם אלו שיוצרים את מראה חדר האמבטיה ואת הסגנון. בחירה נכונה של מקלחון פינתי, בעיצוב מתאים לחדר משפר את פני החדר כולו ועושים אותו משודרג יותר.

סוגי מקלחון פינתי

מקלחון בסגנון עיצוב פינתי אפשר להשיג בדגמים שונים ובצורות שונות, הכל תלוי בטעם האישי וגם בתנאים המקומיים והאפשרויות הכספיות. יש להתאים מקלחון פינתי לעיצוב ולצבע החדר, ואפשר להחליט מראש אם רוצים ללכת על זכוכית שקופה או זכוכית אטומה יותר. גם צורת הדלתות והסגירה משתנה מדגם לדגם, והכל ענין של טעם. אם כי צורת פתיחת הדלת תלויה הרבה בתנאי המקום כי לא תמיד יש שם מקום לדלת להפתח.

במקום לפרט, אתם צריכים פשוט לראות. כנסו עכשיו אל קהלני קרמיקה וחומרי בנין, כדי לקבל מושגים של מקלחון פינתי. מגוון הצורות והדגמים יעשו לכם חשק לקנות.

רק שתדעו כי אצלנו הכל נעשה באיכות מעולה, ושימוש בחומרים מתקדמים בלבד. בעלי המלאכה שלנו מיומנים במקצועם ומוציאים תחת ידם עבודה משובחת. האחריות על כל המוצרים והשרות מכל הלב, גורמים ללקוחות שלנו לבוא שוב כדי להתחדש. 

מוכנים להצטרף? בקהלני תקבלו יעוץ מעולה!

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על ברזים לאמבטיה במגוון דגמים וסגנונות

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
חברות בניית אתרים מומלצות
© 2018 כל הזכויות שמורות לקהלני קרמיקה kahalany.co.il